שם לתינוק, הפרויקט הראשון בתור הורים

כל הורה רוצה לתת לילד שלו את כל הכלים להצלחה, אך בין אם אתם מודעים לכך או לא שמות לתינוקות הם חלק בלתי נפרד מהצלחתם. שמות לבנים נראים כדבר פשוט למדיי, אך כאשר נשלב בתוך הנושא של פירוש שמות גם השפעה על העתיד – תהיה לכך אחריות גדולה שכולה מוטלת עליכם ההורים. משמעות שמות יכולה להיות על פי האופי של התינוק, את המידע על האופי והתכונות הבולטות ברך הנולד ניתן לקבל על ידי אסטרולוגיה או נומרולוגיה. פירוש שמות פרטיים יהפוך להיות ערך מרכזי בחייו של הילד ככל שיגדל, ויהיה מודע לכך כי לשמו יש משמעות. הכמות של שמות לבנים יכולה להכניס אתכם לפאניקה ולבלבול, בטח כשמדובר במתן שמות לתינוקות כשהמטרה שלכם היא לתת שם שיפגין כלפי חוץ את כל התכונות החזקות של ילדכם.
לכן אל תהססו ותפנו אל איש מקצוע שיספק לכם פירוש שמות וייתן לכם הכוונה שתתבסס על הרצונות שלכם.שמות לתינוקות יכולים מצד אחד לחזק את התינוק, ולתת לו יותר ביטחון במידה והאופי שלו מעיד על ביישנות, אך באותה מידה פירוש שמות יכול גם לפגוע ולגרום לילד להתנהג באופן שונה.

שמות לבנים חשובים ברוב המקרים לכל בני המשפחה, וכולם ירצו להיות מעורבים בבחירה – החוכמה היא שאתם בתור ההורים תחפשו משמעות שמות ותבצעו את הבחירה הטובה ביותר מבין האופציות שעומדות לרשותכם. אל תשכחו לבדוק את כל הפרטים לבחירה המושלמת לשם של התינוק שלכם, פירוש שמות משפחה אמור להוות עבורכם גם בסיס לבחירה – כאשר שילובם עם שמות לתינוקות אמור להיות הדוק. כל בדיקה שלא תעשו תהיה חשובה, פירוש שמות לפי הקבלה או פירוש שמות על פי כל אמונה אחרת תקדם אתכם לבחירה.


baby_016הכל על בחירת שם לתינוק
המשימה הראשונה שלכם בתור הורים מצטיירת על פניו כפשוטה יחסית, מציאת שמות לתינוקות כאשר לחלק מההורים יש שמות כבר לפני הלידה. אך משמעות שמות זה דבר שאתם חייבים לקחת...

baby_012שם לתינוק, הפרויקט הראשון בתור הורים
כל הורה רוצה לתת לילד שלו את כל הכלים להצלחה, אך בין אם אתם מודעים לכך או לא שמות לתינוקות הם חלק בלתי נפרד מהצלחתם. שמות לבנים נראים כדבר פשוט למדיי, אך כאשר נשלב...

השאר תגובה

*